Hledej na JTS

Únor 2020
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Toplist


TOPlist

Webmaster

Soupisky smíšené soutěže ml.žactva 4+0 2015

 

bílá skupina-západ (ke stažení ZDE)
2.TK Bystřice nad Pernštejnem
1.Slavoj Třešť
5.Sokol Bedřichov
3.TJ Žďár nad Sázavou
4.SK Tenis Tišnov
6.TK 8 D Kraví Hora Brno B

modrá skupina-východ (ke stažení ZDE)
6.TK Natali
4.TJ Moravský Krumlov
2.TK Bejlek Hrušovany nad Jevišovkou A
3.TK Bejlek Hrušovany nad Jevišovkou B
1.TCV Strání
5.Sokol Lanžhot

Adresy areálů tenisových klubů v JTS

 

Seznam všech klubů registrovaných Českým tenisovým svazem s působností v rámci Jihomoravského tenisového svazu.

V případě chybných či neúplných údajů u vašeho klubu, prosím kontaktujte JTS.

Seznam všech klubů ve formátu XLS ZDE

Nominace rozhodčích na soutěže družstev JTS sezony 2015

 

Nominace rozhodčích na soutěže družstev JTS sezony 2015 ke stažení ve formátu XLS ZDE

Vylosovaná čísla účastníků soutěže družstev 4+0 ml.žactva 2015

 

1.kolo neděle 10. 05.2015 NT 14. 05. 2015       3-6,4-2,5-1
2. kolo neděle 24. 05.2015 NT 28. 05. 2015      6-5,1-4,2-3
3. kolo neděle 31. 05.2015 NT 04. 06. 2015      2-6,3-1,4-5
4. kolo neděle 14. 06.2015 NT 18. 06. 2015      6-4,5-3,1-2
5. kolo neděle 21. 06.2015 NT 25. 06. 2015      1-6,2-5,3-4

bílá skupina-západ
2.TK Bystřice nad Pernštejnem
1.Slavoj Třešť
5.Sokol Bedřichov
3.TJ Žďár nad Sázavou
4.SK Tenis Tišnov
6.TK 8 D Kraví Hora Brno B

modrá skupina-východ
6.TK Natali
4.TJ Moravský Krumlov
2.TK Bejlek Hrušovany nad Jevišovkou A
3.TK Bejlek Hrušovany nad Jevišovkou B
1.TCV Strání
5.Sokol Lanžhot

Smíšená 4+0 soutěž družstev mladšího žactva 2015

Na základě rozhodnutí VV JTS byla přihlášená družstva rozdělena do dvou šestičlenných skupin.
Losování se uskuteční dne 10.4. v 10.00 hod.v kanceláři JTS Vídeňská 9,Brno 639 00

Termíny utkání-
1.kolo neděle 10. 05.2015 NT 14. 05. 2015
2. kolo neděle 24. 05.2015 NT 28. 05. 2015
3. kolo neděle 31. 05.2015 NT 04. 06. 2015
4. kolo neděle 14. 06.2015 NT 18. 06. 2015
5. kolo neděle 21. 06.2015 NT 25. 06. 2015

bílá skupina-západ
TK Bystřice nad Pernštejnem
Slavoj Třešť
Sokol Bedřichov
TJ Žďár nad Sázavou
SK Tenis Tišnov
TK 8 D Kraví Hora Brno

modrá skupina-východ
TK Natali
TJ Moravský Krumlov
TK Bejlek Hrušovany nad Jevišovkou A
TK Bejlek Hrušovany nad Jevišovkou B
TCV Strání
Sokol Lanžhot