Hledej na JTS

Srpen 2017
Po Út St Čt So Ne
« Čec    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Toplist


TOPlist

Webmaster

Oblastní finále Memoriálu Zdeňka Kocmana 2017 – mini a baby

 

Všeobecná a technická ustanovení pro finále Memoriálu Zdeňka Kocmana 2017 ZDE

Průběžné pořadí POHÁRU MLÁDEŽE JmTS 2017 (stav k 6.8.2017)

 

Průbežné pořadí ke stažení ZDE

Průběžné pořadí okruhu babytenisu – O pohár hejtmana JMK 2017

 

  Výsledky KLUCI ZDE

  Výsledky HOLKY ZDE

 

  FOTOGALERIE k okruhu je ZDE

Seznam oprávněných účastníků krajského finále Memoriálu Zdeňka Kocmana v minitenise a babytenise 2017

 

Datum konání :
minitenis-2.9.2017
babytenis-9.-10.9.2017
 

Účastníci soutěže :
minitenis- Agrofert Prostějov, MJ Tenis, ŽLTC Brno, TC Brno A+B, TK Znojmo,TK Drnovice,HTK Třebíč,TK Tilia Brno,Sokol Vizovice, Nové Město na Moravě,DM Academy.

babytenis- ŽLTC Brno ,Spartak Jihlava, Bystřice pod Hostýnem, TK Znojmo , TK Zlín, TC Brno,  SK Tenis Tišnov, TK Velké Bílovice, Bors Club Břeclav,TK Hrušovany, HTK Třebíč, Tenis Slovácko, TK Blansko.

                                

V případě, že se v řádném termínu nepřihlásí do finále některý oprávněný účastník, mohou být zařazeni náhradníci dle SŘT, podle výsledků dlouhodobé části.


Přihlášky :
Družstva musí potvrdit účast do 20. srpna na adresu JmTS j.hanak@jmts.cz (v případě, že nemáte zájem na této akci startovat, oznamte to ihned anebo co nejdříve po rozhodnutí o neúčasti).

SOUPISKY :
Platí původní soupisky z dlouhodobé části, na soupisce nesmějí být hráči/hráčky nemající české státní občanství. Dopisovat na soupisku lze jen v rámci klubu,nebo nové hráče, kteří nefigurovali v sezoně 2017 na soupisce jiného družstva v rámci celé ČR.

PRAVIDLA :
Hraje dle běžných pravidel a SŘ tenisu a původního rozpisu soutěží.

ROZPIS:
Rozpis krajského finále bude zveřejněn do 15.8.2017

NOMINACE JmTS na MČR 2017 – mladší žactvo, starší žactvo, dorost

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

Sára Bejlek 31.1.2006
Lucie Urbanová 14.2.2006
Eliška Grünová 18.11.2005
Kamila Slováková 27.9.2005
Darina Přecechtělová 29.7.2005
náhr.1.Nela Procházková 13.9.2005, 2.Monika Viktorie Ferdusová 27.6.2005

MLADŠÍ ŽÁCI

Adam Jecho 24.3.2006
Patrik Opluštil 21.4.2005
Zdeněk Korec 6.2.2006
Maxim Mrva 2.8.2007
náhr.1.Robin Vaculík 14.4.2005  2.Jan Kumstát 2.1.2007  3.Josef Sedlář 1.5.2007

STARŠÍ ŽÁCI

Matyáš ALAN 25.9.2003
David PALÁN 7.9.2003
Ondřej VÁLEK 13.11.2003
Hynek BARTOŇ 5.4.2004

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Anna PANCHARTEK 12.3.2004
Kristýna TOMAJKOVÁ 28.3.2005
Ester MIKULCOVÁ 25.6.2003
Veronika CHALUPOVÁ 17.3.2004
Lucie IVANOVÁ 7.7.2004

DOROSTENKY

Terezie Pluhařová 7.8.2002
Denisa Huňková 22.12.2002
náhr.1.Nicol Maršálková 1.7.2001, 2.Petra Horáková 26.9.2001,3.Natálie Slezáková 30.7.2000

DOROSTENCI

Dominik Palán 30.9.2000
Martin Bugaj 3.11.1999
Martin Hlavačka 20.12.1999
Martin Vondrák 21.5.2001
Jiří Lehečka 8.11.2001
náhr.1.jaroslav Šmédek 12.6.2002, 2.Lukáš Vaculík 8.2.2002, 3.David Kovařík 8.10.2000

Stránka 1 z 11612345678910...2030405060...Poslední »