Hledej na JTS

Duben 2024
Po Út St Čt So Ne
« Bře    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Toplist


TOPlist

Podmínky a právní omezení používání internetové prezentace JTS

 

1. Obecná ustanovení

Jihomoravský tenisový svaz tímto vydává podmínky a právní omezení používání internetové prezentace (dále jen "podmínky") na adrese jts.cztenis.cz – dále jen "stránky".

Tyto podmínky se vztahují na všechny osoby, které mají v úmyslu užívat nebo užívají internetové stránky (dále jen uživatelé).

Provozovatelem internetových stránek jts.cztenis.cz je Jihomoravský tenisový svaz (dále jen provozovatel), který je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (dále jen "autorský zákon"), oprávněn vykonávat majetková práva k těmto internetovým stránkám.

 

2. Používání internetových stránek

Užívat stránky jts.cztenis.cz jinak než pro vlastní potřebu (jak celek, tak i jednotlivé součásti) bez souhlasu provozovatele není dovoleno. Jiné využití podléhá předchozímu schválení ze strany provozovatele v souladu s autorským zákonem.

Přístup a používání stránek jts.cztenis.cz je bezplatné.

Zasahovat jakýmkoliv způsobem bez souhlasu provozovatele do obsahu či technické podstaty stránek jts.cztenis.cz je zakázáno. Právo rozhodovat o změně, odstranění či doplnění jakékoliv součásti těchto stránek má pouze provozovatel.

 

3. Odmítnutí a omezení odpovědnosti

Informace publikované na jts.cztenis.cz vycházejí z informací, které poskytuje Jihomoravský tenisový svaz a jejichž účelem je informovat veřejnost především o dění v rámci působnosti Jihomoravského tenisového svazu.

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění provádět změny informací na těchto internetových stránkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které uživatelům mohou vzniknout v souvislosti s užíváním stránek jts.cztenis.cz.

Provozovatel přebírá některé z informací publikovaných na stránkách jts.cztenis.cz z jiných zdrojů, které jsou uvedeny.

Provozovatel dále nenese žádnou odpovědnost za obsah internetových stránek třetích subjektů, které lze navštívit prostřednictvím stránek jts.cztenis.cz. Provozovatel také nenese žádnou odpovědnost za reklamu, popř. jinou formu propagace prováděnou jakýmkoliv třetím subjektem prostřednictvím stránek jts.cztenis.cz.

Provozovatel neodpovídá za obsah sdělení, které si mezi sebou vyměňují uživatelé některých částí internetových stránek (diskusní fóra, diskusní skupiny), a vyhrazuje si právo odstranit sdělení, které obsahuje jakoukoliv informaci, kterou je možné považovat za protiprávní, urážlivou nebo jinak nepřijatelnou.

 

4. Přístup na stránky a ochrana osobních údajů

Přístup na stránky jts.cztenis.cz může být ze strany provozovatele podmíněn poskytnutím některých osobních údajů uživatele ve smyslu zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění. V takovém případě bude provozovatel s těmito údaji nakládat v souladu s právními předpisy.

 

5. Závěrečná ustanovení

Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na stránkách jts.cztenis.cz, s výjimkou těchto podmínek, nemá povahu žádného právního úkonu směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi provozovatelem a uživatelem, pokud nebude v jednotlivých případech uvedeno jinak.

Tyto podmínky je oprávněn měnit či doplňovat pouze provozovatel. Podmínky a právní omezení používání internetových stránek jts.cztenis.cz jsou platné a účinné dnem jejich zveřejnění.

Datum vydání: 11.11.2008

Jihomoravský tenisový svaz

 

©2008 Jihomoravský tenisový svaz, Všechna práva vyhrazena