Hledej na JTS

Květen 2019
Po Út St Čt So Ne
« Dub    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Toplist


TOPlist

Webmaster

Jihomoravský oblastní přebor dorostenců – Třebíč 12.5 – 14.5.2018

 

Termín 12. – 14. května 2018 byl vyhrazen pro oblastní přebory kategorií mladší žáci a dorost. Horáckému tenisovému klubu Třebíč bylo přiděleno pořadatelství oblastního přeboru dorostenců.Zúčastnilo se ho neuvěřitelných 61 hráčů, kteří bojovali o čtyři přímá postupová místa na Pardubickou juniorku, Mistrovství České republiky staršího dorostu.

Program na první hrací den byl nabitý, a tak se první zápasy dvouhry rozehrály už v 8.30 ráno. Počasí nám přálo, tudíž jsme mohli odehrát plánované předkolo a první kolo dvouhry a následně předkolo čtyřhry, jejíž poslední zápas se kvůli přicházející tmě musel odehrát pod umělým osvětlením. V sobotu k žádnému velkému překvapení nedošlo, všichni favorité své zápasy s přehledem zvládli. 

Nedělní program sliboval díky svému programu, osmifinále a čtvrtfinále dvouhry, zajímavou podívanou. Kdo přišel určitě nelitoval. K vidění byl tenis skutečně vysoké kvality, nebyla nouze o vypjaté momenty a nechyběly ani emoce. Papírové předpoklady nenaplnil Martin Vondrák, který ve čtvrtfinále nestačil na velmi dobře hrajícího Jiřího Nováka. 

Vrchol turnaje jsme si nechali na pondělí, kdy se dohrávala semifinálová a finálová utkání dvouhry i čtyřhry. Ve dvouhře si pro titul naprosto suverénním způsobem dokráčel prostějovský David Kovařík, který ve finále porazil Jiřího Nováka poměrem 6:1 a 6:2 a obhájil svůj titul z halového oblastního přeboru. Další dvě postupová místa na MČR staršího dorostu si vybojovali Kryštof Vítek a Jan Marančák.

Čtyřhru ovládla dvojice Jiří Novák a Jan Marančák, kteří ve finále přehráli tišnovský pár Vítek – Stříteský. I oni se mohli radovat z obhajoby halového titulu ve čtyřhře.

Všem postupujícím na Pardubickou juniorku přejeme na Mistrovství České republiky hodně štěstí! Ostatním zúčastněním děkujeme, že svými výkony a přístupem přispěli ke skvělé atmosféře oblastního přeboru! Petr Ondrůj, HTK Třebíč

Výsledkový pavouk ZDE

Comments are closed.