Hledej na JTS

Únor 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Toplist


TOPlist

Webmaster

Okruh „O POHÁR HEJTMANA JIHOMORAVSKÉHO KRAJE“ je v polovině

 

Za výrazné podpory Jihomoravského kraje zorganizoval v letošním roce JmTS  turnajový okruh babytenisu, nad kterým převzal záštitu hejtman JMK Judr. Michal Hašek a okruh proto nese název „O pohár hejtmana JMK.“ Okruh volně navazuje na velmi úspěšný a oblíbený BT MJ JODA CUP , který měl za sebou sedmnáct ročníků a  byl také určen pro děti narozené v roce 2007 a mladší. Celý okruh má devět zastávek a po prvních čtyřech je již jasné , že se jedná o velmi zdařilý projekt. Na každém z turnajů získá osmička nejlepších chlapců i dívek nádherné poháry, všichni účastníci pak medaili s logem JmTS a účastnický diplom. Zdá se, že bude jen těžko hledat konkurenci i v celorepublikovém měřítku.

Okruh má za sebou turnaje ve Zlíně, Třebíči, Líšni a Tišnově . Všichni pořadatelé se vypořádali s turnaji organizačně na výbornou a děti doslova „valily“ oči na krásné poháry . Do okruhu se již zapojila více než stovka dětí. V kategorii chlapců se na prvním místě s velkým náskokem usadil Ondra Grois z TC-MJ TENIS Líšeň . Ondra vyhrál dva ze čtyř turnajů a jako jediný z první pětky se zúčastnil všech turnajů. Na druhém místě je Tadeáš Kosík z Břeclavi, třetí místo si drží Jan Raštica z Uherského Hradiště – vítěz jednoho turnaje. Čtvrté a páté místo patří hráčům TC-MJ TENIS Líšeň – Lukáši Doležalovi a Samovi Šichtařovi , který vyhrál také jeden turnaj.

V kategorii dívek patří první místo Karolíně Čižmárové z klubu TILIA Brno. Karolínka má na svém kontě dva vyhrané turnaje a účast na všech čtyřech turnajích. Druhé místo patří Adélce Svítilové z Jihlavy a třetí je slovenské „zpestření“ okruhu Kučíková Kiara Nina z Leopoldova. Na čtvrtém místě je Anetka Holubová z Kroměříže a na místě pátém je vítězka dvou turnajů Karolínka Valentová TC-MJ TENIS Líšeň. 

Před závěrečným Masters zbývá odehrát ještě pět turnajů, šanci na účast mezi desítkou nejlepších má tedy ještě hodně hráčů a hráček. Turnaje okruhu byly svěřeny klubům , které zaručují organizační kvalitu a pohodový průběh. Doufejme, že i ostatní okruhové turnaje na kurtech Slovácka, Jihlavy, Znojma, ŽLTC Brno a Prostějova udrží vysoko nastavenou laťku jak sportovní, tak organizační.

Průběžné výsledky okruhu a podrobnější informace jsou k dispozici ZDE

Comments are closed.