18192021222324
25262728293031

Toplist

TOPlist

Zlaté medaile z MČR družstev Memoriálu Zdeňka Kocmana pro babytenisty Agrofertu Prostějov

Družstvo babytenistů TK Agrofert Prostějov pod vedením kapitána Ivo Šilhánka a trenérů Tomáše Josefuse,Tomáše Kajlíka a Pavla Krčka obhájilo v loňský titul a naši mladí tenisté jsou opět mistry ČR družstev v babytenisu.

Prostějov prošel naprosto hladce prvními dvěma koly, když cestou do finále porazili hráči pořádajícího klubu LTK Liberec 6:0 a TK Na Dolině 5:1.V repríze loňského finále pak hráči Agrofertu přehráli  pražskou Spartu výsledkem 4:2, i když po dvouhrách byl stav 2:2 na body. Obě čtyřhry však vyhrály prostějovské naděje a oslavy dalšího titulu mohly začít.

Vítěz Krajského finále JmTS ŽLTC Brno se prezentoval také velmi kvalitními výkony a po velmi těžkém losu a těsné porážce v předkole s družstvem Lokomotivy Zdice, které nakonec skončilo na 4.místě, zbývající dva soupeře TK Slavia Plzeň i TK Pelhřimov porazil a v konečném pořadí obsadil 9.místo.

Oběma družstvům gratulujeme, děkujeme za reprezentaci naší oblasti a všem přejeme hodně  zdraví a úspěchů do dalších sezon.