Hledej na JTS

Září 2021
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Toplist


TOPlist

Webmaster

Závěrečný turnaj okruhu O pohár hejtmana JMK 2021 v Brně-Líšni a konečné pořadí

 

Poslední prázdninový víkend se uskutečnil v Brně Líšni osmý turnaj letošního okruhu dětí do 9-ti let, který nese název „O POHÁR HEJTMANA JMK“. Turnaj byl poslední zastávkou letošního okruhu před závěrečným „MASTERS“ ,které se bude konat 25.9. na kurtech TC Brno.

Závěrečného turnaje se zúčastnilo 32 dětí . V kategorii chlapců se do semifinále probojovala čtveřice Mikeš (Prostějov),Šimek (ŽLTC-TC BRNO),Bulejka (Uh.Hradiště) a Lešingr (Zlín). V prvním semifinále si poradil Mikeš s Bulejkou 4:2. Druhé semifinále přineslo velké drama ,kde byl šťastnější Šimek ,který zvítězil nad Lešingrem 4:3. Vyrovnané bylo i finále ,kde se oba hráči propracovali k několika mečbolům a vítězem zápasu i celého turnaje se stal Mikeš 4:3.Třetí místo vybojoval Bulejka 4:0 nad Lešingrem. Páté místo patří Mohylovi ,který si poradil s  Dostálem 4:0.

V kategorii dívek se do semifinále probojovaly Bačíková (Prostějov), Kalousková (TC-MJ TENIS),Stejskalová (Kroměříž) a Trčková (ŽLTC-TC BRNO). Překvapení se zrodilo v prvním semifinále ,kde favorizovaná Bačíková nestačila na o rok mladší Stejskalovou a prohrála 4:1. Druhé semifinále vyhrála Krčková nad Kalouskovou . Finále bylo stejně jako u chlapců velice vyrovnané a z vítězství se radovala Stejskalová (roč.2014!!) 4:3. V zápase o třetí místo podala Kalousková velice dobrý výkon ,který stačil na otřesenou Bačíkovou ze semifinálové porážky 4:3. Páté místo vybojovala Kazíková vítězstvím nad Nejezchlebovou 4:3.

Letošního okruhu se zúčastnilo více jak 100 dětí hlavně z jihomoravského kraje . V kategorii dívek kralovala Adamcová Veronika (Prostějov), která vyhrála 5 turnajů ze šesti, kterých se účastnila a stala se jasnou vítězkou základní části okruhu. V kategorii chlapců se nejvíce dařilo Janu Kolářovi (ŽLTC-TC BRNO),který si připsal 4 turnajové tituly ze sedmi účastí a po odehrání základní části figuruje na nejvyšší příčce.

Pořadatelé všech osmi turnajů odvedli dobrou práci a snažili se dětem připravit co nejlepší podmínky pro dobré výkony. Některé turnaje se hrály ve větru, úmorném horku ,ale i dešti. Děti i pořadatelé se vyrovnali se všemi nástrahami se ctí . Za své umění i bojovnost ,bylo vždy pět nejlepších na všech turnajích odměněno poháry ,ostatní získali medaile a všichni účastníci dostali diplomy. Určitě tento okruh musíme hodnotit jako velice úspěšný i když není ještě odehráno závěrečné „MASTERS“.

Chlapci ZDE

Děvčata ZDE

Comments are closed.