Hledej na JTS

Červenec 2018
Po Út St Čt So Ne
« Čer    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Toplist


TOPlist

Webmaster

Vítězové výběrového řízení meziokresních přeborů, oblastních přeborů a turnajů tř.“B“ letní sezóny 2009

 

Mladší žactvo:
18.-19.4.2009 meziokresní přebory Znojmo(západ H+D) ,MJ Brno-D,Tuřany Brno-H),meziokres-východ(TC Bajda Kroměříž(H+D))

23.-25.5.2009 oblastní přebory Zlín(D),MJ Brno(H)

16.-20.8.2009 turnaj třídy "B" TC Brno(H),TCP Kyjov(D)

04.-08.9.2009 turnaj třídy "B" Znojmo(H),ŽLTC(D)
 

Starší žactvo:
25.-26.4.2009 meziokresní přebory TCP Kyjov(východ H+D),Tesla Brno(H+D),Tišnov(západ H+D)

13.-15.6.2009 oblastní přebory Znojmo(H),Letovice(D)

18.-21.7.2009 turnaj třídy "B" TCP Kyjov(D),Mor.Slavia(H),

19.-22.9.2009 turnaj třídy "B" MJ Brno(H+D)
 

Dorost:
18.-19.4.2009 meziokresní přebory Mosilana Brno(H+D),ČLTK Jihlava(západ H+D),TK SK Zlín(východ H+D -25.-26.4.)

23.-25.5.2009 oblastní přebory Letovice(H),Zlín(D)

06.-09.8.2009 turnaj třídy "B" TC Bajda,Kroměříž(H+D)

12.-15.9.2009 turnaj třídy "B" ŽLTC(H+D)
 

Dospělí:
18.-19.4.2009 meziokresní přebory Chrlice(M+Ž)

13.-15.6.2009 oblastní přebory TK Uherské Hradiště(M+Ž)

09.-13.7.2009 turnaj třídy "B" Otrokovice(M+Ž)

26.-29.9.2009 turnaj třídy "B" Tišnov(Ž),ŽLTC(M)
 

 

Školení rozhodčích licence B 14.2.09

 

Dne 14.2.2009 v 11.00 hod.se v Brně na ulici Zámečnická 2 (místnost 1) uskuteční školení rozhodčích licence "B", které je určeno začínajícím rozhodčím nebo rozhodčím s již propadlou licencí. Cena školení vč.vystavení licenčního průkazu činí 800 kč. Zájemci se mohou hlásit přes IS ČTS na www.cztenis.cz v rubrice – Školení trenérů a rozhodčích Českého tenisového svazu. Vedoucím školení je pan Jiří Novák st.

 

Los a program OHP mladší žactvo 08/09

 

Turnaj chlapců se hraje na kurtech v Brně – Jundrově ZDE je mapa na místo

Turnaj dívek se hraje na kurtech ŽLTC Brno ZDE je mapa na místo

Pavouk turnaje CHLAPCI ZDE ; pavouk turnaje DÍVKY ZDE

8.00 KACR – ŠEBELA , KÚN – HÁJEK
9.00 ČERNOCH – RAMPÍR , KUČERA – NGUYEN
10.00 MOTL – GUZIUR , ZBOŘIL – NĚMEČEK
11.30 ŠPRLÁK-PUK – PAZDERA , CIKL – DILLENZ
12.30 ČTVERÁK – SAMEK , GÁL – ŠIMEK
14.00 PROKOP – RYCHETSKÝ , MIŠTŮRIK – HARTL
15.00 ORLITA – LENOCH , KRAHULÍK – VÁGNER
16.30 MICHÁLEK – KREJČÍ , ŠOUKAL – IVIČIČ

8.00 ČERNÁ – NEDĚLKOVÁ , KOLOMAZNÍKOVÁ – ŠPAKOVIČOVÁ
9.00 KOVAČKOVÁ – KOVÁČOVÁ , HRABALOVÁ – HALDINOVÁ
10.00 HRONOVÁ – SLIVOVÁ , PEKTOROVÁ – MIKLOVÁ
11.00 KOPLOVÁ – BOLFOVÁ , MATĚJÍČKOVÁ – PACALOVÁ
12.00 PAVLÁSKOVÁ – PLESKAČOVÁ , KOLACIOVÁ – ŠTERCLOVÁ
13.00 NOVOTNÁ – PEKAŘOVÁ , MACHALOVÁ – MIKULENKOVÁ
14.00 PETŘÍKOVÁ – KAPLANOVÁ , KOLÁŘOVÁ – (KOLOMAZNÍKOVÁ – ŠPAKOVIČOVÁ)
15.00 BRYŠKOVÁ – (KOPLOVÁ – BOLFOVÁ) , DOBŠÍKOVÁ – (HRONOVÁ – SLÍVOVÁ)

 

Pour féliciter 2009

Všeobecná a technická ustanovení halového přeboru mladšího žactva zima 08/09

 

Ve dnech 3.-5.1.2009 pořádá JTS halový oblastní přebor mladšího žactva, který se uskuteční na kurtech ZŠ Jasanova (hoši) a ŽLTC Brno (dívky).

Informace o turnaji v termínové listině na CZtenis.cz ZDE

Všeobecná a technická ustanovení halového přeboru mladšího žactva 08/09 k nahlédnutí přímo ZDE na stránkách po kliknutí na celý článek

Jihomoravský tenisový svaz, Zámečnická 2, 601 73 Brno, 542 218 230, 739 412 521

Příspěvek „Všeobecná a technická ustanovení halového přeboru mladšího žactva zima 08/09″ má pokračování zde