Hledej na JTS

Říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
« Zář    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Toplist


TOPlist

Webmaster

Halový přebor JTS dorost 30.1.-1.2.2010

Na přelomu měsíců od 30.ledna do 1.února 2010 proběhnou halové přebory JTS dororstenců a dorostenek.

Dorostenci : Spartak Jihlava

Dorostenky : TK Natali

Všeobecná a technická ustanovení k přeboru ve formátu PDF ke stažení ZDE

Halový přebor JTS starší žactvo 23.-25.1.2010

 

V termínu od 23. do 25.ledna 2010 se uskuteční přebory JTS v kategorii starších žáků a žákyň.

Chlapci odehrají turnaj na kurtech TC Brno na ul.Herčíkova a dívky se sjedou v areálu ŽLTC Brno na ulici Bubeníčkova.

Kompletní informace o přeborech, všeobecná a technická ustanovení ke stažení ve formátu PDF ZDE

Letní termínová listina JTS 2010

Termíny jednotlivých akcí:

Mladší žactvo:
17.-18.4.2010 meziokresní přebory TK Znojmo(západ H+D), TK Tuřany(Brno-D), TC-MJ Tenis(Brno-H),
22.-24.5.2010 oblastní přebory TC-MJ Tenis(H), TK Natali(D),
14.-17.8.2010 turnaj třídy,B, TK SK Zlín(H), TC-MJ Tenis(D),
04.-07.9.2010 turnaj třídy,B, ŽLTC(H), TCP Kyjov(D)

Starší žactvo:
24.-25.4.2010 meziokresní přebory TC-MJ Tenis(Brno H+D), TC Bajda Kroměříž(východ H+D), TK Znojmo(západ H+D)
12.-14.6.2010 oblastní přebory TK Znojmo(H), ŽLTC(D)
17.-20.7.2010 turnaj třídy,B, TC-MJ Tenis(H), TCP Kyjov(D)
18.-21.9.2010 turnaj třídy,B, Spartak Jihlava(H), TK SK Zlín(D)

Dorost:
17.-18.4.2010 meziokresní přebory TK Znojmo(západ H+D), Mosilana Brno(Brno-H+D)
22.-24.5.2010 oblastní přebory TK Znojmo(H), Sokol Letovice(D)
04.-07.8.2010 turnaj třídy,B, TC Bajda Kroměříž(H+D)
11.-14.9.2010 turnaj třídy,B, TCP Kyjov(H), TK SK Zlín(D)

Dospělí:
17.-18.4.2010 meziokresní přebory TK Brno-Chrlice(Brno-M+Ž)
12.-14.6.2010 oblastní přebory Spartak Jihlava(M), TK Natali(Ž)
09.-13.7.2010 turnaj třídy,B, Jiskra Otrokovice(M+Ž)
25.-28.9.2010 turnaj třídy,B, TK Brno-Chrlice(M+Ž)

Termíny soutěží smíšených družstev:

Dospělí a starší žactvo – 2. liga a oblastní soutěže
1. kolo sobota 01.05.2010   NT 09.05.2010
2. kolo sobota 08.05.2010   NT 16.05.2010
3. kolo sobota 15.05.2010   NT 30.05.2010
4. kolo sobota 29.05.2010   NT 06.06.2010
5. kolo sobota 05.06.2010   NT 13.06.2010
6. kolo sobota 19.06.2010   NT 27.06.2010
7. kolo sobota 26.06.2010   NT 03.07.2010

Dorost a mladší žactvo – oblastní soutěže
1. kolo neděle 02.05.2010   NT 08.05.2010
2. kolo neděle 09.05.2010   NT 15.05.2010
3. kolo neděle 16.05.2010   NT 29.05.2010
4. kolo neděle 30.06.2010   NT 05.06.2010
5. kolo neděle 06.06.2010   NT 12.06.2010
6. kolo neděle 20.06.2010   NT 26.06.2010
7. kolo neděle 27.06.2010   NT 04.07.2010

Termíny soutěží smíšených družstev platí závazně pro: ligu, divizi, ks I a ks II všech kategorií.
O eventuálních podzimních termínech pro soutěže ks III a ks IV rozhodne JTR na svém
zasedání 28.1.2010 a den poté budou zveřejněny termíny pro tyto soutěže.

Vítězové halových přeborů mladšího žactva a ročníku 2000

Na konci roku 2009 ve dnech od 19. do 21.prosince proběhly přebory hráčů narozených v roce 2000.

Mezi chlapci si nejlépe vedl a vítězem se stal Evžen Holiš (TC MJ-Tenis). Michaela Kadulová (TC MJ-Tenis) ovládla turnaj děvčat a stala se přebornicí JTS.

Výsledkový pavouk turnaje chlapců ZDE a děvčat ZDE

  

Začátek roku byl ve znamení halových přeborů mladšího žactva.

Jihomoravským přeborníkem mezi chlapci se stal Jan Krahulík (TK AGROFERT Prostějov). Přebornicí JTS se stala Anna Slováková (TK AGROFERT Prostějov).

Výsledkový pavouk turnaje chlapců ZDE a děvčat ZDE

  

Halový přebor JTS mladší žactvo 2.-4.1.2010

 

Halový přebor Jihomoravského tenisového svazu mladších žáků se uskuteční ve dnech od 2.ledna do 4.ledna na kurtech v hale ZŠ Jasanová v Jundrově.

Ve stejném termínu se na kurtech Spartaku Jihlava utkají o titul halové přebornice JTS mladší žákyně.

Všeobecná a technická ustanovení ve formátu PDF ke stažení ZDE