25262728293031

Toplist

TOPlist

Okruh JmTS babytenisu „O pohár hejtmana JMK“

V sobotu 24.9.2016 vyvrcholil v areálu TC Brno letošní jihomoravský okruh babytenisu. Okruh se konal pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje. Závěrečného MASTERS se zúčastnilo 10 dívek a 10 chlapců, kteří se museli kvalifikovat z předchozích okruhových turnajů. Okruh čítal celkem 9 turnajů (Zlín, Třebíč, TC-MJ Líšeň, Tišnov, Slovácko, Jihlava, Znojmo, ŽLTC Brno, Prostějov). Celkem se okruhových turnajů zúčastnilo 178 dětí.

Závěrečné MASTERS proběhlo za krásného počasí ve velmi příjemné sportovní atmosféře. Dívky i chlapci byli vylosováni do dvou skupin po pěti. Dva nejlepší ze skupin postoupili do semifinále a utkali se o 1.-4. místo. Ostatní bojovali o jednotlivé příčky až do desátého místa.

Po odehrání skupin proběhla i soutěž v mixu zkráceným způsobem, což bylo pro všechny účastníky příjemné zpestření. Nejúspěšnější byla dvojice Veselá-Šichtař, na 2. místě skončila dvojice Čižmářová-Blaška.

Po čtyřhře následovala krátká pauza a začaly boje o jednotlivá umístění. Konečné pořadí závěrečného MASTERS je následující: