2930

Toplist

TOPlist

Oblastního přeboru mladších žáků ve Zlíně

V termínu 07.-09.1. 2017 uspořádal z pověření Jihomoravského tenisového svazu Tenisový klub SK Zlín ve čtyřkurtové hale areálu Vršava velmi  silně obsazený Oblastní přebor mladších žáků. Úžasný počet 59 mladších žáků bojoval v turnaji kategorie 12  o jediné postupové místo na Halové mistrovství republiky. Od prvních kol byly k vidění zajímavá utkání, v nichž většinou hladce vítězili favorité. Jediným nenasazeným, který se probojoval pavoukem mezi 4 nejlepší, byl výborně hrající prostějovský Maxim Mrva(ročník 2007!!), který přehrál ve čtvrtfinále snadno domácího Michala Juřenu.V semifinálových duelech zvítězil prostějovský Dominik Rouchal poměrně jasně nad břeclavským Patrikem Opluštilem a ve druhém ryze prostějovském semifinále přetlačil fyzicky velmi dobře disponovaný Adam Jecho (který do semifinálového utkání neprohrál jediný gem!!) Maxe Mrvu. Finálový souboj hráčů TK Agrofert vyhrál Adam Jecho,když mu jeho oddílový kolega Dominik Rouchal za stavu 1:3 v rozhodující sadě k vůli zdravotní indispozici zápas skrečoval. Vítězi čtyřhry se stali Rouchal s Jechem, kteří ve finále zvítězili nad hráči ŽLTC Brno Petákem s Blumaierem 6:3,6:2.