25262728293031

Toplist

TOPlist

Oblastní přebory JmTS 2017/2018 mladší žactvo

Ve dnech 6.-8.1.2018 se v tenisovém klubu SK Zlin Mladcová konaly oblastní přebory mladších žaček. Ve velmi přátelské atmosféře o titul bojovalo 42 hráček. Od 1.kola jsme viděly vynikající tenisové výkony,děvčata bojovala o každý míč,viděli jsme spoustu krásných zápasu.
Favoritky nezaváhaly,ve finále byla 1.a 2.nasazená – Urbanová s Davidovou. Lucka Urbanová bezchybným výkonem zcela suverénně zvítězila 6/3,6/3.  Na třetím místě se umístily Viktorka Židelová a Karolinka Valentová .
I finále čtyřhry bylo za účast těchto 4 hráček, první nasazený par -Urbanová-Davidová – zvítězil nad dvojici Židelová-Valentová 6/2,6/1.
Mimořádným nasazením ve hře a bojovnosti si srdce pořadatelů zcela získala Anička Dvořáčková, která celým srdcem a za každého stavu bojovala jako lvice .
Všem moc děkujeme za účast a těšíme se na vás příště.

Výsledkový pavouk DĚVČATA

Ve dnech 6.-8. 1. se na pěti antukových dvorcích v areálu TC Brno odehrál krajský přebor mladších žáků.
O turnaj byl veliký zájem, sjela se prakticky celá krajská špička a 15 hráčů se do turnaje bohužel nedostalo. Na to, že se hrálo o postupová místa na Mistrovství republiky, a i o hodně bodů díky účasti mnoha bodovaných hráčů, proběhl turnaj v klidné a sportovní atmosféře.
Po celou dobu turnaje byl k vidění vynikající žákovský tenis. První dva hrací dny nedošlo k žádnému velkému překvapení. Do čtvrtfinále se dostala osmička nejvýše nasazených a to 6 hráčů z klubu TK AGROFERT Prostějov Josef Sedlář, Maxim Mrva, Zdeněk Korec, Vojtěch Němec, Jan Kumstát, Sebastian Chodura, dále Denis Peták ze ŽLTC Brno a Jan Komrska z TC Brno. Do semifinále postoupila první čtyřka nasazených Josef Sedlář, Maxim Mrva, Denis Peták a Zdeněk Korec. Třetí hrací den už neustálá vítězství favoritů přerušil Denis Peták, který hladce porazil oba dva nejvýše nasazené a stal se krajským přeborníkem. Denis Peták poté vyhrál po boku Jana Kumstáta i čtyřhru.