2728293031

Toplist

TOPlist

OBLASTNÍ PŘEBOR MLADŠÍHO ŽACTVA ROČNÍKU 2014

Seriál oblastních přeborů v mládežnických kategoriích byl zahájen přeborem mladšího žactva ročníku narozeni 2014. Turnaj se konal již tradičně v tenisové hale v Líšni.

V kategorii chlapců si postup do semifinále vybojovali Lorinczy Barnabaš ,Oháňka Ivo oba z domácího klubu TC-MJ TENIS Líšeň . Čtveřici doplnili Novák Luboš ze Znojma a Mrázek Albert z TC Brno. V prvním semifinále si poradil Novák s Oháňkou 6:3,6:4 a ve druhém porazil Lorinczy Mrázka 6:1,6:3. Ve finále se prosadil Lorinczy ,který nedal Novákovi šanci a Vyhrál 6:0,6:2. Lorinczy předváděl po celý turnaj velice dobré výkony a společně se Svozílkem ze Zlína ,přidal přebornický titul i ve čtyřhře.

V kategorii dívek postoupily do semifinále dvě hráčky Prostějova ,Brňovjaková Kateřina a Španělová Emma. Dalšími účastnicemi byly Kizochjan Adriana z TC Brno a Valová Bibiane ze ŽLTC Brno. V semifinálových zápasech si Brňovjáková poradila s Kizochjan 6:1,6:0 a Valová se Španělovou 6:2,6:1. Ve finále měla  Valová více klidu v důležitých momentech zápasu a zaslouženě zvítězila 7:6,6:3 a stala se oblastní přebornicí.

Všichni finalisté si kromě krásných pohárů zajistili i postup na oblastní přebor mladšího žactva ,který se bude konat v lednu .