2728293031

Toplist

TOPlist

OBLASTNÍ PŘEBOR JTS – ROČNÍK 2010

Zimní oblastní přebory v mládežnických kategoriích již tradičně otvírají Ti nejmenší. Oblastní přebor JTS ročníku narození 2010 se již tradičně konají v Líšni. Tenisový oddíl TC-MJ TENIS Líšeň ve spolupráci s oddílem SHARK rozehrává turnaj na čtyřech kurtech , aby se zkrátila čekací doba na jednotlivé zápasy.

V kategorii chlapců se do semifinále probojoval Šnorich (Prostějov) ,Pařízek (ŽLTC) , Bačík (Líšeň) a Hudec (Start Brno). Ve čtvrtfinále na sebe upozornil velmi dobrým výkonem Šindelka (ŽLTC) ,který prohrál s Pařízkem po velkém boji 8:10 v supertajbrejku. V semifinále si poradil Šnorich s Pařízkem 6:2,6:1 a Bačík porazil Hudce 6:0,6:2. Finále bylo jednoznačnou záležitostí bojovného Šnoricha ,který nevypustil žádný míč a porazil Bačíka 6:0,6:1. Finále čtyřhry přineslo velké drama. Dvojice Bačík ,Šnorich vedla v supertajbrejku 8:3 a 9:6 ,ale nakonec se z vítězství 6:2,6:7,11:9 radovala dvojice Pařízek ,Šindelka.

V kategorii dívek se do semifinále probojovaly „Chladová (TK Znojmo), Hrdličková (Tišnov), Čoupková (TC Brno) , Smejkalová (TC-MJ Líšeň). Ve čtvrtfinále se velice dobrým výkonem prezentovala Navrátilová (ŽLTC) ,která podlehla Chladové 2:6,1:6. Semifinále mezi Chladovou a Hrdličkovou nabídlo výborný tenis a vyrovnanou bitvu. První set si připsala Chladová 6:4 ,ale Hrdličková bojovností vyhrála druhý set 7:6. O vítězi rozhodoval supertajbrejk ,který vyhrála Chladová 10:5 a postoupila do finále. Tento zápas bych rád označil jako předčasné finále. Velký boj přineslo i druhé semifinále. V něm vedla Smejkalová 6:0,5:2 a směřovala hladce do finále. Jenže Čoupková zápas nevzdala a druhý set otočila na 7:5. O vítězce rozhodoval supertajbrejk ,který vyhrála Smejkalová 10:3. Stejně jako u chlapců tak i u dívek byl finálový zápas jednoznačný. Chladová vyhrála 6:0,6:0. Ve finále čtyřhry se z vítězství radovala dvojice Chladová /Navrátilová 7:5,6:1 nad dvojicí Hrdličková /Bukalová.

Pro hráče a hráčky , kteří se umístili do třetího místa a vyhráli alespoň jedno utkání čekaly krásné poháry . První tři ve dvouhře a vítězové ve čtyřhře obdrželi poukázky ,za které si mohou zakoupit vánoční dárek.