2728293031

Toplist

TOPlist

Oblastní finále MEMORIÁLU ZDEŇKA KOCMANA v babytenise 2023

Z celkového počtu 45 družstev babytenisu , která se v rámci jihomoravské tenisové oblasti zúčastnila na jaře dlouhodobé základní části, postoupilo dvanáct nejlepších do Oblastního finále Memoriálu Zdeňka Kocmana 2023, které se uskutečnilo ve dnech 2.a 3.9. již tradičně na dvorcích ŽLTC Brno.

Vítězem letošního ročníku se stali mladí babytenisté TC-ŽLTC Brno A, kteří ve finále zvítězili nad druhým nejvýše nasazeným týmem TK Zlín 5:1 a kromě zlatých medailí si vybojovali i postup na MČR. Bronzovou příčku obsadilo zaslouženě družstvo Bors Club, které se po celou dobu turnaje prezentovalo velmi dobrými výkony.
Čtvrté místo brala rezerva TC-ŽLTC Brno B, když ve čtvrtfinále domácí přehráli nasazený tým ze Žďáru nad Sázavou, aby pak v souboji o bronz podehli břeclavskému Bors Clubu. V souboji týmů o páté místo, porazil MJ Tenis Líšeň  TC ŽLTC E a v zápase o sedmou příčku vyhrálo družstvo TJ Žďár nad Sázavou nad babytenisty ze Slovácka.
Na devátém místě skončilo družstvo TK Třebíč a desáté místo obsadilo mládí TK Znojmo. V zápase o 11.místo byli úspěšnější hráči HTK Třebíč, kteří přehráli bojovníky TK Zlín B, kteří celý turnaj odehráli jen se třemi hráči, za což jim patří velký obdiv.

Odměnou pro všechna družstva i jednotlivce byly krásné poháry i medaile, které při závěrečném vyhlášení předávali předseda JmTS Mgr. Jan Macharáček a vrchní rozhodčí p. Karel Přerovský a Michael Sova.