Hledej na JTS

Září 2021
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Toplist


TOPlist

Webmaster

O pohár hejtmana JMK 2020 – MASTERS

 

V neděli 27. 9. se již tradičně na dvorcích TC Brno konalo MASTERS babytenisového okruhu O pohár Hejtmana Jihomoravského kraje.

Z turnajů probíhajících po celé jižní Moravě během letošní sezóny se na MASTERS probojovalo 10 nejlepších chlapců a 10 nejlepších dívek.

Mezi chlapci postoupili ze skupiny do semifinále: vítěz dlouhodobé části Václav Barina (TK AGROFERT Prostějov), Jan Šenk (TK Bystřice pod Hostýnem), Vít Jastrábek (TC Brno) a Rafael Koc (TC Brno). Semifinálové zápasy vyhráli dva domácí hráči Vít Jastrábek a Rafael Koc, takže finále bylo ve znamení domácího derby, ze kterého vyšel vítězně Vít Jastrábek a celé MASTERS vyhrál. Rafael Koc byl druhý, Václav Barina třetí a Jan Šenk čtvrtý. Páté místo obsadil David Dvořáček (ŽLTC Brno), který nepostoupil z těžké skupiny do semifinále, ale následně všechny zápasy v bojích o páté místo hladce vyhrál.

Konečné pořadí chlapců:
1. Vít Jastrábek (TC Brno)
2. Rafael Koc (TC Brno)
3. Václav Barina (TK AGROFERT Prostějov)
4. Jan Šenk (TK Bystřice pod Hostýnem)
5. David Dvořáček (ŽLTC Brno)
6. Filip Pokorný (TK Znojmo)
7. Daniel Holík (LTC Velen Boskovice)
8. Jindřich Kiss (TK Moravský Krumlov)
9. Matyáš Hubcej (HTK Třebíč)
10. Daniel Paleček (BLTC Brno)

Mezi dívkami postoupily ze skupiny do semifinále: vítězka dlouhodobé části Nathalie Miškovský (TK AGROFERT Prostějov), Denisa Tománková (TK AGROFERT Prostějov), Nina Schmidová (TK Znojmo) a Zuzana Langášová (TC Brno). Semifinálové zápasy vyhrály dvě prostějovské hráčky Nathalie Miškovský a Denisa Tománková. Finále vyhrála Nathalie Miškovský a vrátila tak Denise Tománkové porážku ze skupiny. Na třetím místě skončila domácí Zuzana Langášová, která v zápase o třetí místo rovněž vrátila porážku ze skupiny a to Nině Schmidové. Páté místo obsadila Eliška Kučerová (TC Brno).

Konečné pořadí dívek:
1. Nathalie Miškovský (TK AGROFERT Prostějov)
2. Denisa Tománková (TK AGROFERT Prostějov)
3. Zuzana Langášová (TC Brno)
4. Nina Schmidová (TK Znojmo)
5. Eliška Kučerová (TC Brno)
6. Sára Sedláčková (TK PRECHEZA Přerov)
7. Agáta Hujíková (TK Zlín)
8. Tabea Sypko (TC Brno)
9. Dáša Haruštiaková (TK BORS CLUB-STK Břeclav)
10. Lucie Lišková (TC-MJ TENIS Líšeň)

Poděkování patří Jihomoravskému kraji za podporu okruhu, Jihomoravskému tenisovému svazu za celkovou organizaci okruhu a klubu TC Brno na profesionální organizaci závěrečného MASTERS.

Comments are closed.