Hledej na JTS

Červen 2024
Po Út St Čt So Ne
« Kvě    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Toplist


TOPlist

O POHÁR HEJTMANA JIHOMORAVSKÉHO KRAJE 2023

 

Letošní okruh babytenisu Jihomoravského tenisového svazu „O POHÁR HEJTMANA JIHOMORAVSKÉHO KRAJE“ má za sebou čtyři turnaje, jsme tedy v poločase. Okruh má velice dobrou úroveň jak po organizační stránce, pořadatelé ŽLTC Brno, TK Znojmo, SK Tenis Tišnov i TK Zlín odvedli výbornou práci, tak i po sportovní stránce. Letošního okruhu se totiž účastní opravdu nejlepší hráči a hráčky v rámci Jihomoravského tenisového svazu, které doplňují děti z jiných tenisových oblastí i ze zahraničí, což v minulých ročnících nebylo vždy pravidlem.

V kategorii chlapců si vede výborně Jakub Stalčík, který se účastnil třech turnajů a všechny vyhrál. Jedno vítězství si připsal Tomáš Frelich. Velice dobré výkony podává i Filip Rožek. Tito hráči jsou na prvních třech místech a mají společný klub TK Agrofert Prostějov. Do první pětky se dostali ještě Aleš Holomek ze Sokola Lanžhot a Leonard Šimek z TC-ŽLTC Brno. V kategorii dívek si vede nejlépe Julie Stejskalová, která vyhrála tři ze čtyř turnajů. I ona však našla přemožitelku, ve Zlíně ji dokázala porazit Vaneska Balej. První pětku doplňují Laura Tomečková a Katka Brňovjáková, obě TK Agrofert Prostějov a průběžně druhá Slovenka Edita Bartošková.

Do závěrečného „MASTERS“ postoupí prvních deset chlapců a deset dívek. Okruh má před sebou ještě čtyři turnaje, které určitě zamíchají celkovým pořadím, do kterého se všem započítá pět nejlepších turnajů. Okruh má zatím velmi slušnou účast a doufáme, že díky krásným pohárům i velmi vyrovnanému průběhu celého okruhu se počty účastníků ještě navýší.

Michal Juda

Comments are closed.