Hledej na JTS

Červen 2021
Po Út St Čt So Ne
« Kvě    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Toplist


TOPlist

Webmaster

Nová soutěž družstev mladšího žactva v rámci JTS 2013

 

- soutěž je nepostupová a hraje se jen v rámci JTS

- klub, který přihlašuje své družstvo do soutěže, musí být majitelem kolektivní registrace pro běžný rok, mít k dispozici nejméně dva regulérní dvorce s antukovým povrchem nebo povrchem předem schváleným řídícím orgánem soutěže a mít k dispozici základní sociální zařízení.

- družstva budou čtyřčlenná smíšená

- startovat v jednom družstvu mohou hráči bez rozdílu, jde-li o chlapce či dívku (např. 4 dívky, 4 chlapci, 3 dívky+1 chlapec,2 dívky+2 chlapci…). V soutěži může startovat pouze klubové družstvo, tj. družstvo složené z hráčů, kteří jsou v klubu registrováni nebo jsou registrováni v jiném klubu v rámci ČTS. Individuální registrace každého hráče musí být platná minimálně do 30.6.2013.

- Hráči(čky) mohou být současně uvedení na soupiskách klubů, ve kterých jsou registrovaní (nebo v jiných klubech) a to v kategorii ml. žactva a v průběhu dlouhodobé soutěže mohou být v případě potřeby „povoláni“ a mohou nastoupit ve vyšší soutěži za mateřský klub. V jednom kole však mohou nastoupit jen do jednoho utkání.

 

V zápasech se budou uplatňovat řády ČTS a rozpis soutěží družstev JTS kromě výjimek zde uvedených
– Družstvo startuje v soutěži na soupisku, kterou vytvoří kontaktní osoba klubu , kterou pošle vyplněnou s razítkem klubu mailem na adresu JTS do 15.4.2013. Hráči, kteří v rámci klasifikace ČTS získali bodovou hodnotu, budou seřazeni podle BH a poté podle umístění CZ,
bez rozdílu, jedná-li se o hochy nebo dívky ostatní hráči mohou být uvedeni v libovolném pořadí. Pořadí hráčů na soupisce je neměnné, během soutěže je možno dopisovat pouze nově registrované hráče. Na soupisce nesmějí být hráči, kteří jsou uvedeni na soupiskách soutěží ČTS na 1-4 místě chlapců a 1-2 místě dívek. Utkání se hrají jako jednodenní.

- Hracím dnem je neděle 9.00, pokud se v tom čase hraje utkání vyšší soutěže, oznámí plánovaný začátek zápasu kapitan domácích nejpozději 7 dní předem kapitánu hostí mailem a současně na adresu JTS. Pokud se oba kapitáni domluví, je možno utkání předehrát nebo dohrát se zpožděním, nejpozději však do data příštího utkání.

- Každé utkání sestává z 6 zápasů, a to: 4 dvouher a 2 čtyřher. V sestavě pro dvouhry musí kapitán družstva dodržet pořadí hráčů podle soupisky. Sestavy čtyřher mohou kapitáni obou družstev sestavit libovolně. Všechny zápasy se hrají na dva vítězné sety, místo případného třetího setu se hraje super tiebreak.

- Na utkání musí dodat domácí klub vždy 12 ks nových míčů zn.Wilson.

- V utkání se hodnotí každý vyhraný zápas jedním bodem. Vítězem utkání je družstvo, které získalo více bodů. Získala-li obě družstva stejný počet bodů, je vítězem utkání družstvo, které v utkání získalo více sad, v případě rovnosti sad i her. Je-li i počet her stejný, je vítězem utkání družstvo, jehož člen zvítězil ve dvouhře prvních hráčů/ček uvedených na prvním místě v zápise.

- Zápis utkání odešle den po dohrání zápasu kapitán domácích mailem na adresu JTS

- Vítězové všech tří skupin sehrají finálový turnaj 23.6. o celkového vítěze

Mailová adresa JTS: info@tenis-morava.cz , telefon 739 412 521

Tabulka nové soutěže ZDE

Comments are closed.