2930

Toplist

TOPlist

Memoriál Zdeňka Kocmana minitenis – Krajské finále Znojmo 2018

Za účasti 12 nejlepších družstev základní části se v sobotu 16.6. uskutečnilo oblastní finále Memoriálu Zdeňka Kocmana v kategorii minitenis.
Letos se tento přebor odehrál opět v krásném areálu znojemského TK a naše mladé naděje přišel podpořit i místostarosta města Znojmo p. Jan Blaha, který celou akci zahajoval a všem účastníkům na závěr předával  spolu s ředitelem turnaje Martinem Wirglerem poháry a diplomy .

Největším favoritem na titul byl opět tým Agrofertu Prostějov, který svou roli jasně potvrdil, a celému turnaji s přehledem dominoval s celkovým skóre 24:1.
Druhé místo obsadilo TC Brno, které v dramatickém semifinále porazilo domácí TK Znojmo a jako jediný tým uhrál ve finále alespoň bod na prostějovský Agrofert. V souboji o bronzové medaile znojemští  jasně přehráli mladé naděje ŽLTC Brno a stejně jako vloni skončili na stupních vítězů.
Pátý skončil tým HTK Třebíč, šesté TC Brno B a v  zápase o sedmé místo přehrálo družstvo z Nového Města na Moravě minitenisty z Bystřice pod Hostýnem.
Do finálových bojů z předkola nepostoupily kluby TK Blansko, TK Znojmo B, BLTC Brno  a TK Drnovice, kteří hráli o konečné umístění na 9.-12. místě a zkompletovaly tak tabulku celého turnaje.
Akci přálo počasí, k vidění byly zajímavé zápasy a celý turnaj proběhl ve velmi pohodové atmosféře. Velké poděkování patří všem dětem, které předváděli úžasné výkony a samozdřejmě také pořádajícímu oddílu TK Znojmo, který připravil svůj areál pro všechny mladé hráče i jejich doprovod opravdu dokonale.