Hledej na JTS

Září 2021
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Toplist


TOPlist

Webmaster

Krajské finále babytenisu MEMORIÁLU ZDEŇKA KOCMANA 2021

 

Z celkového počtu 49 družstev babytenisu , která se v rámci jihomoravské tenisové oblasti zúčastnila na jaře dlouhodobé základní části, postoupilo dvanáct nejlepších do Oblastního finále Memoriálu Zdeňka Kocmana 2021, které se uskutečnilo ve dnech 4.a 5.9. již tradičně na dvorcích ŽLTC Brno.

Vítězem letošního ročníku se stali mladí babytenisté TK Zlín, kteří v dramatickém a zcela vyrovnaném finále zvítězili, nad prvním nasazeným týmem TC-ŽLTC Brno „B“. Kromě zlatých medailí si hráči z města obuvi vybojovali i postup na MČR, které se uskuteční příští víkend v Prostějově. Bronzovou příčku obsadilo zcela zaslouženě družstvo TJ Žďár nad Sázavou, které se po celou dobu turnaje prezentovalo výbornými výkony a ukázalo, že kromě krásného nového areálu má i nadějné mladé tenisty.
Čtvrté místo patří družstvu TC-ŽLTC Brno „D“, které ve čtvrtfinále ve velmi pohledném a vyrovnaném utkání vyřadilo druhý nasazený tým SK Tenis Tišnov . V souboji týmů o páté místo, porazil TC Bors Club Břeclav mladé tenisty TC-ŽLTC Brno „C“ při skóre 3:3 na zápasy o jediný gem a družstvo Tenis Slovácko prohrálo v zápase o sedmou příčku s  mladičkým družstvem Tišnova, které však při udržení současného kádru, může v příštím ročníku zaútočit na příčky nejvyšší.
Na devátém místě skončilo družstvo DM Academy a desáté místo obsadilo mládí z TK Znojmo. V zápase o 11.místo byli úspěšnější babytenisté Vizovic, kteří přehráli „béčko“ Žďáru nad Sázavou.

Odměnou pro všechna družstva i jednotlivce byly krásné poháry i medaile, které při závěrečném vyhlášení předávali předseda JmTS  Jan Macharáček a vrchní rozhodčí p. Michael Sova a Marek Tejkal.

Velké poděkování tedy patří nejen všem dětem které svými výkony přispěly k vysoké úrovni celého turnaje, ale také pořádajícímu oddílu ŽLTC Brno  za poskytnutí svého areálu pro tuto akci.

FOTOGALERIE z turnaje ZDE

Comments are closed.