Hledej na JTS

Červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
« Čer    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Toplist


TOPlist

Webmaster

Krajské finále babytenisu MEMORIÁLU ZDEŇKA KOCMANA 2018

 

Z celkového počtu 65 družstev babytenisu , která se v rámci jihomoravské tenisové oblasti zúčastnila na jaře dlouhodobé základní části, postoupilo čtrnáct nejlepších do Oblastního finále Memoriálu Zdeňka Kocmana 2018, které se uskutečnilo ve dnech 8.a 9.9. již tradičně na dvorcích ŽLTC Brno.

Pozici prvního nasazeného družstva a také roli největšího favorita potvrdili hráčky a hráči  týmu TK Zlín, kteří se tak mohli radovat z titulu Oblastního přeborníka a také postupu na MČR v Prostějově. Na druhém místě skončilo družstvo ŽLTC Brno, které v dramatickém a emotivně velmi vypjatém finále prohráli se zlínskými babytenisty  při konečném skóre 3:3 pouze rozdílem šesti her .Na domácí tak zůstaly stříbrné medaile. Bronzovou příčku obsadilo trošku překvapivě, ale zaslouženě nenasazené družstvo HTK Třebíč, které se po celou dobu turnaje prezentovalo velmi solidními výkony.
Čtvrté místo bralo mladé družstvo ze Znojma, které pokud zůstane pohromadě, bude v příštím roce opět útočit na medailová umístění. V souboji dvou pohodových týmů o páté místo, porazil „girl team“ SK Tenis Tišnov  mládí Bajdy Kroměříž při shodném skóre i rozdílu her vítězstvím první hráčky. Souboj o sedmou příčku vyhrálo družstvo TK Spartak Jihlava  nad babytenisty z MJ Tenis Líšeň.
Na devátém místě skončilo velmi mladé družstvo TC Brno, které v příštích ročnících určitě zaútočí na vyšší příčky. Desáté místo obsadilo také velmi pohodové družstvo Kraví Hory. V zápase o 11.místo přehrál Bors Břeclav Tenis Slovácko a 13.místo si z Brna odváží družstvo z Moravského Krumlova, které porazilo TK Drnovice.

Odměnou pro všechna družstva i jednotlivce byly krásné poháry i medaile, které při závěrečném vyhlášení předávali předseda JmTS  Jan Macharáček a vedoucí kanceláře Jiří Hanák.

Comments are closed.