2728293031

Toplist

TOPlist

HALOVÝ OBLASTNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ 6.-8.1.2024 TC BRNO

Ve dnech 6.-8. 1. se na pěti antukových dvorcích ve dvou halách v areálu TC Brno odehrál krajský přebor mladších žáků. Celkem se ho zúčastnilo 43 hráčů, kteří bojovali nejen o postupová místa na Mistrovství republiky, ale vzhledem k silnému obsazení i o mnoho bodů do žebříčku.

K vidění byl opravdu špičkový žákovský tenis. Za celý turnaj nebylo nutné udělit ani jedno napomenutí. Celé tři hrací dny proběhly pod dohledem dvou rozhodčích ve velmi slušné sportovní atmosféře, za což děkujeme hráčům i jejich rodičům.

Do semifinále dvouhry postoupili první čtyři nasazení hráči:
Sebastian Schamberger (TC-MJ TENIS Líšeň)
Oliver Šimek (TC Brno)
Adam Bulejka (TK Uherské Hradiště)
Daniel Sláma (SK Tenis Tišnov)
První dva nasazení prošli celým turnajem do finále velmi jednoznačně a ve finálovém zápase pak zvítězil Sebastian Schamberger nad Oliverem Šimkem 6:4 6:2.

Finále čtyřhry vyhrála dvojice Oliver Šimek (TC Brno)-Matěj Veselý (TK AGROFERT Prostějov) proti dvojici Sebastian Schamberger (TC-MJ TENIS Líšeň)-Daniel Sláma (SK Tenis Tišnov) 7:5 6:1.