25262728293031

Toplist

TOPlist

Baby Tenis turnaj okruhu JmTS Sportpark Tenis Slovácko

První srpnový víkend se v areálu Sportparku Rybníček ve Starém Městě (TENIS SLOVACKO) uskutečnil babytenisový turnaj zařazený do okruhu JmTS pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje. V sobotním programu, kdy soutěžili chlapci jsme viděli spoustu zajímavých zápasů a někdy bylo až neskutečné co děti, které nemají ještě ani deset let DOKÁŽOU. Jasně nejlepší byl Tomáš Pařízek (Žltc Brno) , který porazil ve finále Víta Jastrabka (TC Brno) 4/1. Třetí místo vybojoval Mathias Šnorich (Agrofert Prostějov).

V neděli bojovali o krásné poháry a ceny dívky, těch se sešlo dokonce více než chlapců přesně 22. Hrál se velmi rychlý a útočný tenis a i když bylo dívek více bylo finále na pořadu asi o půl hodiny dříve než u chlapců. V něm se utkaly dvě hračky Agrofertu Prostějov Gloria Levinsky, která přehrála Terezii Hrdličkovou 4/1. Třetí místo získala domácí hráčka Tenis Slovácko Denisa Tománková.

Všechny zúčastněné chválím za předvedené výkony a fair play.