293031

Toplist

TOPlist

Krajský halový přebor starších žaček 2018/2019

O víkendu od 26.1. se v tenisovém areálu tenisového klubu na Mladcové ve Zlíně  konaly krajské přebory starších žaček. K zápasům se sešla celá krajská špička.Turnaj probíhal naprosto hladce vzhledem k počtu 4 kurtů, slečny si sáhly až na dno svých sil i  v několika třísetových zápasech. Jelikož se jednalo o nominační přebory na republikové mistrovství, tak všechny hráčky bojovaly na maximum. Nasazené hráčky potvrdily roli favoritek. Celým turnajem prošla bez zaváhání Natálka Havlová z Jihlavy, ve finále porazila Magdalénu Smékalovou z Agrofertu Prostějov po boji 6:4, 6:7, 6:1. Na třetích místech se shodně umístily Bára Závišková z Třebíče a Lucka Urbanová z Agrofertu Prostějov.

Také deblové zápasy byly v rukou favoritek. Zvítězil dvojice Magdaléna Smékalová, Lucka Urbanová, obě Agrofert Prostějov. Ve finále porazily Natálku Havlovou a Natálku Davidovou 6:1,6:4 Na třetích místech se umístily Grunová se Záviškovou a dvojice Zástěrová, Jelínková. Za výborné a velmi bojovné výkony obdržela od Jihomoravského svazu a pořádajicího oddílu obrovské poháry, věcné ceny a peněžní certifikáty.