Hledej na JTS

Březen 2019
Po Út St Čt So Ne
« Úno    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Toplist


TOPlist

Webmaster

Nominace rozhodčích na soutěže družstev JTS sezony 2015

 

Nominace rozhodčích na soutěže družstev JTS sezony 2015 ke stažení ve formátu XLS ZDE

Vylosovaná čísla účastníků soutěže družstev 4+0 ml.žactva 2015

 

1.kolo neděle 10. 05.2015 NT 14. 05. 2015       3-6,4-2,5-1
2. kolo neděle 24. 05.2015 NT 28. 05. 2015      6-5,1-4,2-3
3. kolo neděle 31. 05.2015 NT 04. 06. 2015      2-6,3-1,4-5
4. kolo neděle 14. 06.2015 NT 18. 06. 2015      6-4,5-3,1-2
5. kolo neděle 21. 06.2015 NT 25. 06. 2015      1-6,2-5,3-4

bílá skupina-západ
2.TK Bystřice nad Pernštejnem
1.Slavoj Třešť
5.Sokol Bedřichov
3.TJ Žďár nad Sázavou
4.SK Tenis Tišnov
6.TK 8 D Kraví Hora Brno B

modrá skupina-východ
6.TK Natali
4.TJ Moravský Krumlov
2.TK Bejlek Hrušovany nad Jevišovkou A
3.TK Bejlek Hrušovany nad Jevišovkou B
1.TCV Strání
5.Sokol Lanžhot

Smíšená 4+0 soutěž družstev mladšího žactva 2015

Na základě rozhodnutí VV JTS byla přihlášená družstva rozdělena do dvou šestičlenných skupin.
Losování se uskuteční dne 10.4. v 10.00 hod.v kanceláři JTS Vídeňská 9,Brno 639 00

Termíny utkání-
1.kolo neděle 10. 05.2015 NT 14. 05. 2015
2. kolo neděle 24. 05.2015 NT 28. 05. 2015
3. kolo neděle 31. 05.2015 NT 04. 06. 2015
4. kolo neděle 14. 06.2015 NT 18. 06. 2015
5. kolo neděle 21. 06.2015 NT 25. 06. 2015

bílá skupina-západ
TK Bystřice nad Pernštejnem
Slavoj Třešť
Sokol Bedřichov
TJ Žďár nad Sázavou
SK Tenis Tišnov
TK 8 D Kraví Hora Brno

modrá skupina-východ
TK Natali
TJ Moravský Krumlov
TK Bejlek Hrušovany nad Jevišovkou A
TK Bejlek Hrušovany nad Jevišovkou B
TCV Strání
Sokol Lanžhot

Vylosovaná čísla účastníků soutěží družstev mini a baby JTS sezony 2015

 

Vylosovaná čísla účastníků soutěží družstev mini a baby JTS sezony 2015 – ZDE

Smíšená 4+0 soutěž družstev mladšího žactva v rámci JTS 2015

přihlášení účastníci:

bílá skupina-západ
TK Bystřice nad Pernštejnem
Slavoj Třešť
Sokol Bedřichov
TJ Žďár nad Sázavou
SK Tenis Tišnov

modrá skupina-východ
TK Natali
TK 8 D Kraví Hora Brno
TJ Moravský Krumlov
TK Bejlek Hrušovany nad Jevišovkou A
TK Bejlek Hrušovany nad Jevišovkou B
TCV Strání
Sokol Lanžhot

Všeobecná a technická ustanovení pro smíšenou 4+0 soutěž družstev mladšího žactva v rámci JTS 2015 – ZDE