2728293031

Toplist

TOPlist

PARTNERS CUP TIŠNOV 2023

Druhý turnaj OKRUHU PARTNERS CUP 2023 v kategorii mladších žáků se hrál v tenisovém areálu v Tišnově na Ostrovci. 21 chlapců se utkalo o krásné poháry od partnera turnaje společnosti PARTNERS. Počtem hráčů sice turnaj nevynikal, ale byl velice kvalitně obsazený. První nasazený David Mikeš (TK Agrofert Prostějov porazil v semifinále Antonína Rutara (TK Mohelnice) 6/2, 6/3. Druhý nasazený Patrick Cecava (TK TENNISPOINT FM) zvítězil v semifinále nad Matyášem Hubcejem (HTK Třebíč) ve třech setech 6/4, 2/6, 6/0. Ve finále měl více trpělivosti Cecava a zvítězil po setech 6/0, 3/6, 6/4. Turnaj doprovázelo deštivé počasí a zápasy byly mnohokrát přerušeny a dohrávány. Těžké míče přály více hráčům, kteří hrají defenzivní tenis.
Ve čtyřhře zvítězil pár Hubcej, Mrázek (TK Sparta Praha) 6/1, 6/2 nad dvojící Florián (T.J. Sokol Šumperk), Bulejka (TK Uherské Hradiště).